Wyciskarka Hurom – ulubieniec klientów

Dlaczego klienci kupują właśnie tą wyciskarkę najchętniej?

Hurom – Slow Juicer

To urządzenie warte dosłownie każdej wydanej na nie złotówki. Technologia przygotowywania soku na wolnych obrotach to pierwsze takie rozwiązanie pozwalające na wyciskanie soku ze składników bez ścierania, by zachować naturalny smak i składniki odżywcze.

Hurom

Opatentowana przez firmę Hurom technologia to wielki krok w stronę lepszego zdrowia ludzi na całym świecie. Wyciskarki soku inaczej niż wirówki pracują z użyciem wolnych obrotów i do wyciskania soku wykorzystują siłę miażdżenia. Sposób działania będzie podzielony na kilka etapów i najważniejszy jest tutaj wytrzymały wałek ślimakowy z ULTEMU, który będzie miażdżył i wyciskał surowiec. Ten wałek pozwala na wyciskanie soku bez jego napowietrzenia oraz nagrzewania. Taka technologia ma kilka istotnych zalet.

Sokowirówka

Niestety sokowirówki nie są w stanie wytłoczyć soku z owoców i warzyw w związku z czym duża porcja witamin, mikro oraz makroelementów będzie marnowana, co rozpoznać można w pojemniku z pozostałościami. Wyciskarki Hurom poradzą sobie ze wszystkim i dlatego pozostający miąższ jest praktycznie suchy. Technologia produkcji soku polega na podziale większych kawałków przez miażdżenie i wyciśnięcie soku. Wszystko na poziomie obrotów około 40-120 na minutę. To daje pewność, że sok nie jest napowietrzony i tym samym cenne wartości nie zostaną utracone.

Niezawodna wyciskarka

Wolnoobrotowa wyciskarka

Mało obrotów w przypadku marki hurom nie będzie oznaczać powolnego wyciskania. w tym momencie bowiem do gry wchodzi silny wałek z ULTEMU, który właśnie będzie miał idealną formę pracy, dużo wydajniejszą niż wyciskarka konwencjonalna pozioma. Dodatkowo zaletą ślimaka pionowego będzie również to, że praktycznie nie musimy popychać surowca. Sprzęt sam go pobiera w odpowiedniej ilości. Jeśli w czasie pracy dojdzie do zapchania urządzenia uruchomi się bieg wsteczny, który jest bardzo korzystnym dodatkiem.

Cały proces wyciskania soku będzie wykonywany na niskim poziomie hałasu. To zaleta urządzenia, ponieważ uda się wyciskać sok z pewnością, że nie obudzimy wszystkich w domu. Sok nie traci wartości odżywczych i co ważne może być przechowywany w lodówce nawet do trzech dni.

Kategorie: Wyciskarki,

Autor

Marek

Podróżnik, historyk.