Szablony SEOKatalog, Wordpress, PrestaShop, Allegro

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok Zapraszamy do Salonu i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu służącego do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ortezy i wiele innych.Oferowane przez nas produkty są wyrobami produkowanymi przez wiodące w tej branży firmy.Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby rehabilitacyjne i ortopedyczne.Nabyty u nas sprzęt dowozimy do domu klienta.

Szczegóły strony www.ortmedic.pl:

Podlinkuj stronę www.ortmedic.pl:

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 26 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 293

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laboratorium ANCEHM- internetowy sklep medyczny »

  Laboratorium Analiz Meycznych ANCHEM N.Z.O.Z.Naszym celem jest szybkie i komfortowe dostarczanie potrzebnych produktów lekarzom różnych specjalności, lekarzom stomatologom i technikom dentystycznym. Oferujemy produkty uznanych na świecie marek.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pionizator mobilny »

  Idea tego urządzenia, oparta jest na długoletniej praktyce z pacjentami usprawnianymi w długotrwałym procesie rehabilitacyjnym.

  To właśnie pionizacja w codziennym procesie usprawniania osób wymagających rehabilitacji jest niezbędną, dająca prawidłowe funkcjonowanie wszystkich cząstek organizmu.

  mobilPion opracowany system pionizujący w wózku inwalidzkim wynoszący osobę niepełnosprawną z wygodnej pozycji siedzącej
  w stojącą, daje jednocześnie możliwość przemieszczania się w pozycji pionowej za pomocą ruchomych dźwigni poruszanych siłą mięśni kończyn górnych lub też za pomocą silniczków elektrycznych (dotyczy modeli z napędem elektrycznym).

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Red Med - Sklep medyczny. »

  RedMed Poland tworzy nową jakość usług z zakresu kontroli krwi. Oferowana aparatura medyczna może z powodzeniem być wykorzystywana w laboratoriach analitycznych, placówkach medycznych a także niektóre modele są przewidziane do użytku w warunkach domowych.Urządzenia medyczne będące przedmiotem sprzedaży, są produkowane w fabrykach na całym świecie, na liniach produkcyjnych z zachowaniem najwyzszej jakości oraz przy zachowaniu konkurencyjnej ceny sprzedaży.Produkty sprzedawane najczęściej posiadają 2 lata gwarancji producenta. W niektórych przypadkach są objęte nawet gwarancją wieczystą. Do każdego urzadzenia można dokupić dodatkowy okres gwarancyjny 1, 2 lub 3 lata.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaguchek XS system do badania gęstości krwi INR z paskami testowymi »

  CoaguChek to prosty, wygodny i bezpieczny w użyciu aparat umożliwiający samokontrolę czasu krzepnięcia przez pacjenta w domu. Samokontrola pozwala skrócić czas, jaki pacjent musiałby spędzić w szpitalu, w gabinetach lekarskich lub klinikach prowadzących leczenie przeciwkrzepliwe.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • CardioChek Polska, glukometry CardioChek i CardioChekPA »

  CardioChek Polska, glukometry CardioChek i CardioChekPA, Najnowszej generacji, niezawodny i bezkonkurencyjny glukometr. Urządzenie jest używane do badania poziomu cukru we krwi w bardzo precyzyjny, szybki oraz wygodny sposób.
  Jako jedyne urządzenie na Świecie posiada możliwość określania także innych parametrów we krwi pobranej z palca. Możemy w dowolnym miejscu bez potrzeby korzystania z laboratorium, w bardzo krótkim czasie określić poziom:cholesterol całkowity TC - ~120 sek,
  dobry cholesterol HDL - ~120 sek,trójglicerydy TG - ~60 sek,zły cholesterol LDL (wyliczony),ciała ketonowe (beta hydroksymaślan),glukozę - ~60 sek.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt weterynaryjny »

  Nagłe zatrzymanie krążenia może zdarzyć się każdemu z nas. Od kolejnych 3 minut zależy nasze istnienie. Sklep ze sprzętem medycznym i weterynaryjnym ma w ofercie defibrylatory, które przekazują bodziec ożywiający pracę serca. Ceniony producent tych sprzętów, Cardiac Science, postarał się o to, żeby nawet przypadkowy ratownik mógł posłużyć się defibrylatorem. Głosowe komendy w języku polskim, instrukcje tekstowe i automatyczna analiza rytmu serca to tylko kilka opcji ułatwiających akcję ratunkową. W ofercie defibrylatory z monitorem EKG, defibrylatory półautomatyczne AED, automatyczne i treningowe. Sklep Come w Poznaniu posiada w ofercie także ultrasonografy, aparaty KTG, holtery ciśnienia producentów SIUI, POSKOM, CHOICE, EnviteC by Honeywell, MedicalECOnet.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty Lingwalne »

  Prowadzimy sprzedaż materiałów ortodontycznych importowanych z wiodących firm zagranicznych m.in. z USA, Niemiec, Włoch, Francji zaś Korei. Prowadzimy pracownię protetyczną. Oferujemy m.in. szczypce ortodontyczne, pierścienie ortodontyczne, zamki ceramiczne, zamki ortodontyczne, aparaty lingwalne, aparaty ortodontyczne. Importujemy materiały ortodontyczne (ortopedia szczękowa) odkąd producentów z całego świata. Oferujemy: - Specjalistyczny serwis klejenia pośredniego zamków: odkąd przedsionka zaś odkąd języka. - Wykonywanie aparatów ruchomych zaś wszelkiego rodzaju aparatów pomocniczych w ortodoncji stałej. - Wycinanie modeli orientacyjnych systemem amerykańskim (stosowanych na całym świecie). - Upoważniony wykonawca aparatów z rodziny DISTAL JET (dystalizatory)

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endodoncja »

  Sklep internetowy importera urządzeń przeznaczonych dla stomatologii. Misją firmy jest dostarczanie produktów o wysokiej jakości wykonania w jak najniższej cenie. W ofercie szeroki asortyment produktów m.in. aparaty rentgenowskie, skalery, kamery z monitorem. Oferta jest skierowana przede wszystkim do gabinetów stomatologicznych zarówno prywatnych jak i ośrodków publicznych. Najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny w rozsądnej cenie.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotele masujące »

  Domowy salon masażu. Stać Cie na niego choćby dlatego, że chcesz sprawić sobie odrobinę przyjemności w ciągu dnia. Zobacz jak masz napięte mięśnie po całym dniu pracy, gdzie siedzisz za biurkiem i nie masz ruchu. Brak ci uczucia odprężenia, które może dać Ci dobrze wykonany masaż. Ale czy masz czas na zabiegi u masażysty? Dajemy Ci rozwiązanie Twoich problemów, profesjonalne fotele które pokochali użytkownicy. Masaż w domu, który możesz wykonać samodzielnie bez niczyjej pomocy. Usiądź wygodnie i odpręż się. Poczuj jak Twoje ciało relaksuje się w rytm nacisków masażera. Delikatna muzyka koi zmysły i czujesz pozytywne działanie na cały organizm.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • InMedis aparatura medyczna »

  InMedis.pl jest portalem ułatwiającym wyszukiwanie i porównywanie ofert sprzętu medycznego zarówno używanego jak i nowego. Umożliwia zamieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży i zakupu różnego rodzaju sprzętu medycznego oraz ułatwia bezpośredni kontakt klientów z producentami i firmami zajmującymi się dystrybucją aparatury medycznej. Ponadto portal zawiera informacje na temat firm zajmujących się sprzedażą i serwisem aparatury medycznej a także interesujących wydarzeń dotykających tematyki medycznej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »