Szablony SEOKatalog, Wordpress, PrestaShop, Allegro

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok Zapraszamy do Salonu i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu służącego do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ortezy i wiele innych.Oferowane przez nas produkty są wyrobami produkowanymi przez wiodące w tej branży firmy.Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby rehabilitacyjne i ortopedyczne.Nabyty u nas sprzęt dowozimy do domu klienta.

Szczegóły strony www.ortmedic.pl:

Podlinkuj stronę www.ortmedic.pl:

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 26 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 296

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laboratorium ANCEHM- internetowy sklep medyczny »

  Laboratorium Analiz Meycznych ANCHEM N.Z.O.Z.Naszym celem jest szybkie i komfortowe dostarczanie potrzebnych produktów lekarzom różnych specjalności, lekarzom stomatologom i technikom dentystycznym. Oferujemy produkty uznanych na świecie marek.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron - terapia światłem. »

  Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA
  System Terapii Światłem BIOPTRON - urządzenie medyczne o wysokiej skuteczności,potwierdzonej klinicznie, zarówno w leczeniu ran, stanów bólowych, jak i niektórych schorzeń skóry (w postępowaniu leczniczym w przypadku ran).
  Światło BIOPTRON tworzy kombinacja promieni podczerwonych i światła widzialnego uznanych za korzystne w leczeniu różnego typu problemów i ran. Wykazano, że zarówno podczerwień, jak i światło widzialne wywołują różnego rodzaju pozytywne zmiany na poziomie komórkowym.
  Bioptron- regeneruje skórę,oczyszcza i odmładza
  Stosowanie lampy BIOPTRON w:
  * traumatologii
  * dermatologii
  * rehabilitacji
  * reumatologii
  * fizjoterapii
  * medycynie sportowej
  * geriatrii
  * pediatrii,itd....
  * w profilaktyce
  BIOPTRON może być stosowany zarówno jako terapia uzupełniająca,która wspomaga konwencjonalne metody, jak również jako podstawowa forma terapii we wskazanych przypadkach

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron na zimowe dolegliwości. »

  Promocja Bioptron. Obsługa - Cała Polska. tel 505 658 532 Bioptron (lampy bioptron zepter) to leczenie światłem tzw. światłoleczenie, koloroterapia.
  Jesienią i zimą częściej niż w innych porach roku nękają nas zaziębienia i różne przypadłości, których przyczyną jest zmniejszenie odporności organizmu.
  Jednym ze skutecznych zastosowań światła Bioptron jest łagodzenie przebiegu infekcji bakteryjnych i wirusowych (stany zapalne gardła, uszu, zatok i stawów) oraz zapobieganie objawom depresji nasilających się w okresie zmniejszonego promieniowania słonecznego i krótkiego dnia.
  Naświetlanie Bioptronem mogą być stosowane jako terapia samodzielna lub dodatkowa, wspomagająca konwencjonalne metody leczenia. Kompaktowy model aparatu został skonstruowany z myślą o wykorzystaniu domowym przez pacjentów i - po zapoznaniu się z instrukcją - może być używany całkowicie bezpiecznie przez osoby nie znające się na medycynie. Aparat Bioptron powinien znaleźć się w każdym domu. Będzie pomocny całej rodzinie, gdyż każda osoba w każdym wieku może poddać się terapii światłem Bioptron.
  Bez obaw można tę terapię stosować także u dzieci - naświetlania są przyjemne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem.
  Lekarze i terapeuci potwierdzają pozytywne efekty terapii, szczególnie w leczeniu schorzeń przewlekłych.
  Bioptron to bezpieczeństwo dla całej rodziny na jesienne i zimowe dni.
  Nie bez powodu jest nazywany światłem zdrowia.
  Bioptron na zimowe dolegliwości.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pionizator mobilny »

  Idea tego urządzenia, oparta jest na długoletniej praktyce z pacjentami usprawnianymi w długotrwałym procesie rehabilitacyjnym.

  To właśnie pionizacja w codziennym procesie usprawniania osób wymagających rehabilitacji jest niezbędną, dająca prawidłowe funkcjonowanie wszystkich cząstek organizmu.

  mobilPion opracowany system pionizujący w wózku inwalidzkim wynoszący osobę niepełnosprawną z wygodnej pozycji siedzącej
  w stojącą, daje jednocześnie możliwość przemieszczania się w pozycji pionowej za pomocą ruchomych dźwigni poruszanych siłą mięśni kończyn górnych lub też za pomocą silniczków elektrycznych (dotyczy modeli z napędem elektrycznym).

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne wózki inwalidzkie »

  Firma "Reha-Activ" jest przedstawicielem renomowanych amerykańskich firm takich jak: RASCAL, LITEWAY i COSI, produkujących sprzęt rehabilitacyjny. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty, jaką przygotowała dla Ciebie firma "Reha-Activ"? Wejdź na oficjalną stronę internetową firmy i dowiedz się więcej! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny i hurtownia medyczna Cezal »

  Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal działa w Polsce od lat 90 ubiegłego wieku. Swoim klientom zapewniamy sprzęt medyczny, sprzęt stomatologiczny, urządzenia medyczne, środki dezynfekcyjne, narzędzia chirurgiczne i meble medyczne. Do tego dochodzi również diagnostyka laboratoryjna i odzież medyczna.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Orto Trading »

  Orto Trading - sprzedaż materiałów i akcesoriów do ortodoncji: aparaty ortodontyczne, sprzęt stomatologiczny, implanty ortodontyczne, akcesoria ortodontyczne, śruby ortodontyczne, aparaty językowe, aparaty estetyczne. Prowadzimy kursy ortodontyczne i szkolenia dla lekarzy.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaguchek XS system do badania gęstości krwi INR z paskami testowymi »

  CoaguChek to prosty, wygodny i bezpieczny w użyciu aparat umożliwiający samokontrolę czasu krzepnięcia przez pacjenta w domu. Samokontrola pozwala skrócić czas, jaki pacjent musiałby spędzić w szpitalu, w gabinetach lekarskich lub klinikach prowadzących leczenie przeciwkrzepliwe.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt weterynaryjny »

  Nagłe zatrzymanie krążenia może zdarzyć się każdemu z nas. Od kolejnych 3 minut zależy nasze istnienie. Sklep ze sprzętem medycznym i weterynaryjnym ma w ofercie defibrylatory, które przekazują bodziec ożywiający pracę serca. Ceniony producent tych sprzętów, Cardiac Science, postarał się o to, żeby nawet przypadkowy ratownik mógł posłużyć się defibrylatorem. Głosowe komendy w języku polskim, instrukcje tekstowe i automatyczna analiza rytmu serca to tylko kilka opcji ułatwiających akcję ratunkową. W ofercie defibrylatory z monitorem EKG, defibrylatory półautomatyczne AED, automatyczne i treningowe. Sklep Come w Poznaniu posiada w ofercie także ultrasonografy, aparaty KTG, holtery ciśnienia producentów SIUI, POSKOM, CHOICE, EnviteC by Honeywell, MedicalECOnet.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • InMedis aparatura medyczna »

  InMedis.pl jest portalem ułatwiającym wyszukiwanie i porównywanie ofert sprzętu medycznego zarówno używanego jak i nowego. Umożliwia zamieszczanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży i zakupu różnego rodzaju sprzętu medycznego oraz ułatwia bezpośredni kontakt klientów z producentami i firmami zajmującymi się dystrybucją aparatury medycznej. Ponadto portal zawiera informacje na temat firm zajmujących się sprzedażą i serwisem aparatury medycznej a także interesujących wydarzeń dotykających tematyki medycznej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »